Potrzymana passa wyjazdowa młodzików.

• autor: wesolek80, 2013-05-20 11:49

Diametralnie odmiennie wygląda bilans wyjazdowy Naszego zespołu w tej rundzie. Wiosną na obcych boiskach jeszcze nie przegraliśmy. Z Izbicy przywieźliśmy pełną pulę pokonując „Kujawiankę” 4 – 1.

Mecz nie był łatwym „spacerkiem” jakby wskazywał na to wynik. Odczuwalny był brak na środku defensywy Jakuba Brucha, który nie mógł wystąpić z powodów rodzinnych. Goście szybko objęli prowadzenie, a My nieudolnie próbowaliśmy się przebić przez obronę. W końcu odblokował się Mateusz Niedośmiałek i w sytuacji sam na sam z bramkarzem wyrównał stan meczu. W tej części gry bramki już nie padły, choć szans na to nie brakowało(m.in. dwa słupki po uderzeniu Filipa Ferensztajna). Po zmianie stron wszystko wróciło na właściwe tory i piłka lądowała już tylko w siatce gospodarzy. Drugiego gola dołożył Niedośmiałek, a po jednym trafieniu zanotowali Grzegorz Dzierżawski i Filip Ferensztajn.. Po 12 kolejce w czołówce tabeli panuje ogromny ścisk. Szansę na mistrzostwo mają jeszcze 4 zespoły. My aktualnie znajdujemy się na drugiej pozycji, jednak tabela nie uwzględnia bilansu w meczach bezpośrednich, który mamy gorszy od „Zdroju” Ciechocinek. W następnej kolejce 26.05. o g. 15.00 na własnym boisku podejmiemy Naszego imiennika ze Stawek.

Drużyny