Statystyki drużyny

Aktualności

Udana inauguracja sezonu.

• autor: wesolek80, 2014-08-11 12:32

Od przekonywującego zwycięstwa 4 - 1 na "Zdrojem" Ciechocinek rozpoczęli ligowe zmagania młodzi startowcy. Mecz miał dwa oblicza i wynik mógł być zupełnie inny.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Naszego zespołu, choć goście także mieli dogodne sytuacje. Więcej okazji mieli jednak piłkarze z Radziejowa. Worek z bramkami długo nie mógł się rozwiązać, przy stanie 0 - 0 piłka dwukrotnie lądowała na poprzeczce. W końcu udało się otworzyć wynik. Po rzucie rożnym celnie główkował kapitan drużyny Marceli Krygier. Kilkadziesiąt sekund później za sprawą Marcela Ignasiaka prowadziliśmy już  2 -0. Wynik do przerwy ustalił Filip Ferensztajn. Druga połowa miała swojego bohatera w osobie Damiana Zielińskiego. W tej części gry to przyjezdni zaczęli wyraźnie dominować i Nasz bramkarz musiał się popisywać efektownymi paradami.Jednak w jednej sytuacji był bez szans i goście zmniejszyli dystans bramkowy do dwóch goli. My także stwarzaliśmy sobie okazje do podwyższenia wyniku. Przed szansą stanął m.in. debiutujący w zespole Andrzej Wrzesiński, jednak po jego strzale piłka o centymetry minęła bramkę. Wynik na 4 -1 ustalił Marceli Krygier ponownie celnie główkując po rzucie rożnym. "Start" - "Zdrój" 4 - 1.