Pierwsze miejsce na turnieju w Wieńcu.

• autor: wesolek80, 2015-02-26 07:45

Triumfem Naszej drużyny zakończył się turniej piłkarski organizowany przez "Łokietka" Brześć Kujawski. W pokonanym polu pozostawiliśmy pięć innych ekip. Po raz kolejny najskuteczniejszy w Naszym zespole był Marceli Krygier, który tym razem zdobył 11 goli.

Już pierwsze Nasze spotkanie dostarczyło wielu emocji. Wzięliśmy w nim rewanż nad zespołem "Włocłavii" Włocławek za dwie porażki w poprzednim turnieju. Początkowo wydawało się, iż ponownie "górą" będą włocławianie, którzy prowadzili już 2 - 0. Trzy celne trafienia Marcelego Krygiera odwróciły losy meczu i mogliśmy cieszyć ze zwycięstwa. Kolejny mecz mimo przekonywującego zwycięstwa również do łatwych nie należał. Początek meczu zwiastował łatwe zwycięstwo, bowiem wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie. Rywale z Lubrańca doprowadzili jednak do wyrównania. Chwilę później ponownie objęliśmy prowadzenie, którego również nie udało się utrzymać. Ostatnie "słowo" należało do Nas, bowiem zaaplikowaliśmy rywalom trzy bramki nie tracąc żadnej. W trzecim meczu z zespołem "Łokietka" B ponownie nie zabrakło emocji. Gospodarze dwukrotnie łapali z Nami kontakt, lecz w ostateczności zwyciężyliśmy dwiema bramkami. Najmniej  problemów mieliśmy w meczu z GKS Baruchowo zwyciężając 4 - 0. Aby triumfować w turnieju wystarczał Nam remis w ostatnim meczu z "Łokietkiem" A. Nasi piłkarze nie zamierzali jednak kalkulować i wzięli sprawy w swoje nogi. Zwycięstwo 3 - 1 nie pozostawiło złudzeń kto w tum turnieju był najlepszy. Zespół wystąpił w składzie: Chrzanowski Grzegorz - Jabłoński Kacper, Mielcarek Mateusz(2 gole), Jendrzejczak Patryk(3 gole), Krygier Marceli(11 goli), Lizik Liwia(1 gol), Lizik Maria(2 gole), Spliter Hubert, Witkowski Filip(1 gol).

Mecze Naszej drużyny:

"Włocłavia" Włocławek - MKS "Start" Radziejów 2 - 3(Krygier 3); MGKS Lubraniec - MKS "Start"  Radziejów 3 - 6 (Krygier 4, Lizik M., Witkowski);  "Łokietek" B -   MKS "Start" Radziejów 2 - 4(Jendrzejczak, Lizik L, Lizik M, Mielcarek); GKS Baruchowo -  MKS "Start" Radziejów 0 - 4(Jendrzejczak 2, Lizik M, Mielcarek); "Łokietek" A -  MKS "Start" Radziejów 1 - 3(Krygier 3).

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS "Start" Radziejów
  2. "Włocławia" Włocławek
  3. "Łokietek" A Brześć Kuj.
  4. MGKS Lubraniec
  5. GKS Baruchowo
  6. "Łokietek" B Brześć Kuj.

Fotorelacja: