Trzeci tytuł młodzików!!!

• autor: wesolek80, 2015-06-09 21:01
Po raz trzeci z z rzędu Nasi piłkarze wygrali ligę okręgową. Losy mistrzostwa ważyły się do ostatniego meczu. W odniesieniu końcowego triumfu „pomogli” Nam piłkarze LTP Lubanie, którzy pokonali na wyjeździe liderujący do przedostatniej kolejki UKS 1 Aleksandrów Kujawski.

My zaś mistrzostwo przypieczętowaliśmy zwycięstwem 4 – 2 nad MGKS-em Lubraniec po trzech bramkach Marcelego Krygiera i jednej Filipa Ferensztajna. Mimo, że triumf nie leżał wyłącznie w Naszych nogach to statystki wskazują, iż wygraliśmy ligę zasłużenie. Oprócz co oczywiste największej ilości zdobytych punktów odnieśliśmy najwięcej zwycięstw(14), ponieśliśmy najmniej porażek(1). Nasi piłkarze najczęściej(116) trafiali do bramek rywali, dając sobie strzelić najmniej(9). Gorszy bilans meczów(0-1 i 0 - 0) mieliśmy tylko ze wspomnianym UKS-em. Występy  w tegorocznym, mistrzowskim sezonie zaliczyli: Damian Zieliński, Grzegorz Chrzanowski, Kacper Jabłoński, Mateusz Mielcarek, Miłosz Kubicki, Andrzej Wrzesiński, Michał Polak, Bartłomiej Górczyński, Patryk Jendrzejczak, Marceli Krygier, Hubert Spliter, Mateusz Wojciechowski, Konrad Jaworski, Filip Ferensztajn, Filip Witkowski, Bartosz Koziński, Marcel Ignasiak i Kacper Kmieć. Dla kilku piłkarzy tegoroczne zwycięstwo było trzecim. Są to: Filip Ferensztajn, Górczyński Bartłomiej, Jendrzejczak Patryk, Krygier Marceli, Mielcarek Mateusz, Spliter Hubert, Witkowski Filip.